Şirketismi

keremalisikcom Alan Adı Satılıktır

keremalisik.com

Türkiye

₺30,000.00
İletişim Kur
 • Domain Kayıt Tarihi:

  1 hafta önce
 • Kategori

  İş & Ekonomi
 • Trafik

  1
 • Toplam Teklif

  0
Domain Açıklama

ALAN ADI SATILIKTIR:
Kerem ALIŞIK KİMDİR?
Kerem Alışık, 5 Haziran 1960 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Türk oyuncudur. Annesi Türk sinemasının önemli isimlerinden Çolpan İlhan, babası ise usta oyuncu Sadri Alışık'tır. 

Kariyerinde birçok dizi, film ve tiyatro projesinde yer alan Alışık, televizyon dünyasına ilk adımını 1995 yılında Fırtınalar dizisiyle attı. İlk sinema filmi ise Savaş Ay'ın yazıp yönettiği Dansöz filmi, ilk tiyatro oyunu ise Fehim Paşa Konağı'dır. Bir süre Anadolu Üsküdar 1908 Spor Kulübü futbol takımında oynamıştır. 

Alışık, oyunculuk kariyerinin yanı sıra dayısı Atilla İlhan gibi şairdir. İki şiir kitabı ve üç şiir albümü vardır. Usta isim, 2005 yılından beri annesi Çolpan İlhan ile birlikte kurduğu Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde eğitmenlik yapıyor. Son olarak 2018 yılında yayınlanmaya başlayan Bir Zamanlar Çukurova filminde Ali Rahmet Fekeli karakterine hayat vermiştir.

Satıcı Notu

Alan adı Sadece Sanatçıya Satılacaktır.

Yorum

Lütfen Yorum yapmak için Giriş yapınız

Bu Alan Adına Teklif Yapın
Satıcı Bilgileri
image
Mehmet YILDIZ

Türkiye

Domaini Almak için 3 Kolay Adım
 • Kredi Yükleme Süreci

  Şirketismi tarafından sağlanan tarafsız bir hesaba banka havalesi ile ödeme yapılır. Kredi yüklenmiş olur. Yüklenen kredi ile Alan adına teklif yaparsınız

 • Teklif Onaylama Süreci

  Satıcı Alan Adına yaptığınız teklif kabul ederse Alan Adı devir işlemleri aşamasına geçer. Alıcı Alan Adını teslim aldığını teyit ederse Kredi transfer işlemlerine geçilir.

 • Satış Tamamlama Süreci

  Alıcı Alan adının transfer edildiğini onayladıktan sonra yönetici tarafından alıcının parası satıcı hesabına aktarılır. Satıcı ise Para Çekme talebi oluşturur. Banka hesabına havale edilir..