Şirketismi

keremalisikcom Alan Adı Satılıktır

keremalisik.com

Türkiye

₺30,000.00
İletişim Kur
 • Domain Kayıt Tarihi:

  6 ay önce
 • Kategori

  İş & Ekonomi
 • Trafik

  1
 • Toplam Teklif

  0
Domain Açıklama

ALAN ADI SATILIKTIR:
Kerem ALIŞIK KİMDİR?
Kerem Alışık, 5 Haziran 1960 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Türk oyuncudur. Annesi Türk sinemasının önemli isimlerinden Çolpan İlhan, babası ise usta oyuncu Sadri Alışık'tır. 

Kariyerinde birçok dizi, film ve tiyatro projesinde yer alan Alışık, televizyon dünyasına ilk adımını 1995 yılında Fırtınalar dizisiyle attı. İlk sinema filmi ise Savaş Ay'ın yazıp yönettiği Dansöz filmi, ilk tiyatro oyunu ise Fehim Paşa Konağı'dır. Bir süre Anadolu Üsküdar 1908 Spor Kulübü futbol takımında oynamıştır. 

Alışık, oyunculuk kariyerinin yanı sıra dayısı Atilla İlhan gibi şairdir. İki şiir kitabı ve üç şiir albümü vardır. Usta isim, 2005 yılından beri annesi Çolpan İlhan ile birlikte kurduğu Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde eğitmenlik yapıyor. Son olarak 2018 yılında yayınlanmaya başlayan Bir Zamanlar Çukurova filminde Ali Rahmet Fekeli karakterine hayat vermiştir.

Satıcı Notu

Alan adı Sadece Sanatçıya Satılacaktır.

Yorum

Domain Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 • İnternet siteniz için daha evvel başkaları tarafından satın alınmış ve şimdi satışı meydana getirilen bir alan ismini tercih edebilirsiniz. İkinci el domain satın alma esnasında dikkat etmeniz gereken birkaç unsur bulunur. Bu kriterleri inceleyerek doğru seçimi yapabilirsiniz.
 • Öncelikli olarak satıcının güvenli olmasına itina göstermelisiniz. “Satılık Alan Adı, hangi firma yada proje için kullanılmış?” Bu sorunun cevabını bulmalısınız.Alan adının size devredilmesinde bu konu ciddi önem taşır.
 • Satıcının daha önce gerçekleştirmiş olduğu alışverişler, satışın gerçekleşeceği mecra göz önünde bulundurulması gereken faktörlerdir. Bununla beraber satıcı ile aranızdaki sözleşmenin bütün detaylarını belirlemeniz de yaşanması mümkün pürüzlerin giderilmesinde faal rol oynar. Satışın yapılacağı alan adı platformu, alışverişin güvenle yapılması için önemlidir.
 • Devredilecek alan adının, yasal yollar ile devredilmesi sizin ve şirketinizin geleceği açısından dirimsel önem taşır. Haklarınızın korunduğu, yasal sürecin güvenle işlediği platformları tercih etmelisiniz.
 • Satın alacağınız alan adının Google, Yandex benzer biçimde arama motorlarındaki durumunu test etmelisiniz. Bu durum da aslına bakarsak satıcı güvenilirliği ile orantılı bir konudur.
 • Alan adının herhangi bir yasaklanma durumunun olup olmaması, daha ilkin bu domain ile gerçekleştirilen faaliyetler neticesinde kötü bir üne haiz olup olması şeklinde kriterleri incelemelisiniz. Bunun önüne geçmek için satın almadan önce o alan adını arama motorlarında aratıp hakkındaki inceleme yapmalısınız.
 • Domainin kullanıldığı süre, arama motoru optimizasyonunda artı puan kazandıran bir özelliktir. Uzun süre kullanılan bir domain, sürdürülebilir projelerin aynası olduğu için bu konum sizin bilinirliğinizi artıracaktır.
 • Bu Alan Adına Teklif Yapın
  Satıcı Bilgileri
  image
  Mehmet YILDIZ

  Türkiye

  Domaini Almak için 3 Kolay Adım
  • Kredi Yükleme Süreci

   Şirketismi tarafından sağlanan tarafsız bir hesaba banka havalesi ile ödeme yapılır. Kredi yüklenmiş olur. Yüklenen kredi ile Alan adına teklif yaparsınız

  • Teklif Onaylama Süreci

   Satıcı Alan Adına yaptığınız teklif kabul ederse Alan Adı devir işlemleri aşamasına geçer. Alıcı Alan Adını teslim aldığını teyit ederse Kredi transfer işlemlerine geçilir.

  • Satış Tamamlama Süreci

   Alıcı Alan adının transfer edildiğini onayladıktan sonra yönetici tarafından alıcının parası satıcı hesabına aktarılır. Satıcı ise Para Çekme talebi oluşturur. Banka hesabına havale edilir..